Intencje Róż Różańcowych na Lipiec 2016
01.07.2016

Intencje Róż Różańcowych na Lipiec 2016

W tym miesiący prosimy, zby nasze Róże Różańcowe podjęły modlitwe w nastepujących intencjach:

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Modli się za Ojca Św. Franciszka, aby Bóg obdarzył Go zdrowiem i potrzebnymi łaskami w głoszeniu Ewangelii całemu Światu.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się za dzieci i młodzież, aby wypoczywając bezpiecznie, nie zapominali o modlitwie i niedzielnej mszy św.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się za naszych duszpasterzy, przybliżających prawdy wiary, aby Bóg wynagrodził im podejmowany kapłański trud.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się o dar wiary i łaskę przyjęcia Ewangelii dla tych, którzy jeszcze Boga nie znają.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się za młodzież całego świata, która zmierza na spotkanie z Ojcem św. Franciszkiem, aby umocniona Duchem Św., przyczyniała się do budowy lepszego świata.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Modli się za misjonarzy na krańcach świata, aby zawsze odczuwali wsparcie i pomoc ze strony Kościoła.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
Modli się za prześladowanych chrześcijan, aby nie rezygnowali z łaski Ducha Św. i pielęgnowali swoją cierpliwość i siłę.

8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się za osoby chore i cierpiące, by na ich drodze zawsze znalazły się osoby chętne do niesienia pomocy.

9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii i wywodzących się z Ostroga Siostrę Nazarię, Damaris i kleryka Marcina.

Papieska Intencja . Ogólna: Aby szanowane były ludy tubylcze, których tożsamość, a nawet egzystencja są zagrożone.
Ewangelizacyjna: Aby Kościół w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach poprzez swoją misję kontynentalną głosił Ewangelię z odnowionym zapałem i entuzjazmem.
Obszar załączników

przygot.: RR św. O. Pio