Ogłoszenia 5 czerwca 2016
05.06.2016

Ogłoszenia 5 czerwca 2016

X Niedziela Zwykła

•KOLEKTY: dzisiejsza na potrzeby Kurii i Seminarium Duchownego w Opolu, przed kościołem dziś zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej, w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii;
•BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy ofiary i prace na rzecz naszej parafii;
- za sprzątanie świątyni Rodzinom:
- do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Siwonia 32: Brzeziński, Szerder, Kołtun, Kosik, Kolasa;
•W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o 17.30 Koronka do Ducha Świętego, po wieczornej Mszy św. spotkanie dla Róż Różańcowych;
-we wtorek o godz. 16.30 Msza św. szkolna dla dzieci;
- w piątek o godz. 17.30 Nabożeństwo do Cudownego Pana Jezusa, o godz. 19.00 spotkanie dla Młodzieży I klas Gimnazjum;
- w sobotę od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św.;
• Polecamy najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w nim m.in.:
 * W Mistrzostwach Europy w Piłce Nożnej we Francji nie ma zdecydowanego faworyta. Jakie szanse ma Polska?
 * Pośpiech prenatalny - Kiedy po badaniach prenatalnych lekarze doradzali im aborcję, ich świat się zawalił. Nie ulegli jednak naciskom i postanowili, że ich dziecko się urodzi. To doświadczenie dwóch rodzin z tego samego kręgu Domowego Kościoła. Każda z tych historii ma piękny finał – dzięki modlitewnemu szturmowi.
 * Ks. Andrzej Pakuła, przełożony generalny zgromadzenia księży marianów, opowiada o kanonizacji po 300 latach i owocach kultu o. Stanisława Papczyńskiego.
• Zapowiedzi przedślubne:
• PIOTR KOCZY, Racibórz i IWONA FARASIEWICZ, Racibórz, zap. III