Spotkali się w Annuntiacie
31.12.2008

Spotkali się w Annuntiacie


29 grudnia członkowie naszych Róż Różańcowych spotkali się na opłatku w klasztorze przy ulicy Starowiejskiej...

29 grudnia w klasztorze Annuntiata w Raciborzu odbyło sie spotkanie opłatkowe Róż Rózańcowych skupionych wokół naszej parafii. O godzinie 18.00 uczestniczyliśmy w nabożeństwie prowadzonym przez siostry zakonne. Przed wystawionym Naświętszym Sakramentem rozważaliśmy wielką tajemnicę Wcielenia Bożego Syna, wspólnie spiewaliśmy nasze tradycyjne polskie kolędy. Po nabożestwie ks Jacek w specjalnej konferencji przybliżył nam temat Miłosierdzia Bożego objawionego w tajemnicy Narodzenia Bożego Syna. Potem w kaplicy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.
W swoim refektarzu siostry z anielską gościnnością przygotowały nam miejsce na nasze spotkanie przy stole. Połamalismy sie opłatkiem, składając sobie przy tym życzenia. Oczywiście nie zabrakło przepysznego ciasta, ciepłej herbaty i wielu słodyczy. Atmosfery tamtej betlejemskiej nocy dodawał nam śpiew kolęd wraz z naszym parafialnym zespołem, któremu dziekujemy z całego serca.
Z niecierpliwością czekamy już na następne spotkanie i jesteśmy przekonani, że następnym razem będzie nas dużo więcej, choć i tak było wszystkich razem około 60 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili sie do zorganizowania tego przepięknego spotkania.Niektóre zdjęcia publikujemy poniżej /wykonane przez Agnieszkę Adamowicz/, więcej w galerii p. Rudolfa Sochiery pod adresem:

http://picasaweb.google.com/jan.ostrog/2008OplatekRR
Podziel się:
Galeria zdjęć (8)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij