Intencje Róż Różańcowych na maj 2016
02.05.2016

Intencje Róż Różańcowych na maj 2016

W tym miesiącu nasze Róże modlą się w następujących intencjach

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii a także za wywodzących się z Ostroga - siostrę Nazarię , siostrę Damaris i kleryka Marcina.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za chorych, cierpiących i opuszczonych, aby Zmartwychwstały Chrystus dodawał im sił i nadzieję na każdy dzień życia.
3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli za tegorocznych maturzystów o pomyślne zdanie egzaminów.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za Ministrantów i Marianki.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się o pokój, zgodę i pojednanie w naszych rodzinach.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się za naszą Ojczyznę, aby trwała w wierności Bogu i Ewangelii.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się o rozwój duchowy naszej parafii.
8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się za Ojca Świętego Franciszka o potrzebne mu siły i światło Ducha Świętego do kierowania Kościołem Chrystusowym.
9. RÓŻA ŚW. JAN BOSKO
modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o potrzebne im w posłudze łaski i siły oraz światło Ducha Świętego.

Papieskie Intencje:

Ogólna: Aby we wszystkich krajach świata kobiety były traktowane z czcią i szacunkiem oraz by doceniano ich niezbędny wkład w życie społeczne.
Ewangelizacyjna: Aby rozpowszechniał się w rodzinach, wspólnotach i grupach zwyczaj odmawiania różańca w intencji ewangelizacji i pokoju.