Intencje Róż Różańcowych na Kwiecień 2016
04.04.2016

Intencje Róż Różańcowych na Kwiecień 2016

W tym miesiącu prosimy nasze Róże o modlitwę w nastepujących intencjach

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się za ludzi młodych, a zwłaszcza za kandydatów do Sakramentu Bierzmowania aby osiągnęli prawdziwą dojrzałość w wierze oraz za tegorocznych maturzystów o pomyślne zdanie egzaminów.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za dzieci naszej parafii, które przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej
3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się za o ochronę życia od chwili poczęcia do naturalnej śmierci.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się o dobre przygotowanie naszej parafii do ŚDM, oraz pielgrzymki Ojca św. Franciszka do Polski.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się za śp. Henryka Hetmańczyka.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się o pokój na świecie aby ludzie zaniechali wojen, prześladowań, kłótni i nienawiści.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się za Ojca Świętego Franciszka o potrzebne mu siły i światło Ducha Świętego do kierowania Kościołem Chrystusowym.
8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o potrzebne im w posłudze łaski i siły oraz światło Ducha Świętego.
9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii a także za wywodzące się z Ostroga - siostrę Nazarię i siostrę Damaris oraz kleryka Marcina.
Papieskie Intencje:
Ogólna: Aby rolnicy indywidualni otrzymywali należyte wynagrodzenie za swoją cenną pracę.
Ewangelizacyjna: Aby chrześcijanie w Afryce dawali świadectwo miłości i wiary w Jezusa Chrystusa pośród konfliktów polityczno-religijnych.