Noc konfesjonałów w Raciborzu
11.03.2016

Noc konfesjonałów w Raciborzu

Zachęcamy do skorzystania z przedświątecznej spowiedzi świętej. W naszej parafii spowiadamy w tygodniu przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od 17.00 przez godzinę. Dodatkowo pragniemy przypomnieć o spowiedzi w kościele farnym na rynku, gdzie dyżur pełnią kapłani naszego dekanatu, od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.15 do 17.15.

W tym roku także po raz kolejny proponujemy dzieło duszpasterskie "Noc Konfesjonałów". W Wielką Środę 23 marca w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w godzinach od 19.00 do 24.00 spowiadać będą księża naszego dekanatu.