Drogą Krzyżową- EKSTREMALNIE!
11.02.2016

Drogą Krzyżową- EKSTREMALNIE!

To 40 km, które wielu osobom zmieniają życie. Odważ się i 18 marca dołącz! Poświęć Bogu tę noc. Wyprawa nocą. W zmiennych warunkach atmosferycznych. W milczeniu. Trasą ok. 40 km. Z wyjątkowymi rozważaniami. Nie jesteś typem sportowca? Kiepsko z kondycją? Jest jeszcze cały miesiąc. Przygotuj się, poćwicz trochę i podejmij trud!

Zgłaszać można się przez stronę www.edk.org.pl. Osoby niepełnoletnie mogą iść tylko w obecności opiekuna. Na trasie przydadzą się latarki, najlepiej czołówki, wygodne buty, zapas jedzenia i picia na całonocny marsz. Niektóre odcinki mogą być bardzo błotniste. Ekstremalna Droga Krzyżowa to forma duchowości, która dla wielu staje się sposobem na życie. Prawdziwe Spotkanie z Nim pośrodku Zmagania sprawia, że nie chce się już żyć normalnie, tylko ekstremalnie, czyli w pełni. Najbliższa naszej parafii taka Droga Krzyżowa odbędzie się w Rudach.

Zobacz film