Ogłoszenia 24 stycznia 2016
24.01.2016

Ogłoszenia 24 stycznia 2016

III Niedziela Zwykła

• KOLEKTY: dzisiejsza i z przyszłej niedzieli na potrzeby naszej parafii.
- do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Rzemieślniczej 5 i 6: Kura, Molski, Gruszczyk, Kubik, Zieliński;
• BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy ofiary i prace na rzecz naszej parafii;

• W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o godz. 17.30 Koronka do Ducha Świętego;
- we wtorek o godz. 16.30 Msza św. szkolna dla dzieci;
- w czwartek o godz. 6.45 Msza św. w intencji naszego Ks. Proboszcza Jerzego Hetmańczyka z okazji urodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
- w piątek o godz. 17.30 nabożeństwo do Cudownego Pana Jezusa o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych- intencje prosimy zgłaszać w zakrystii, o godz. 19.00 Spotkanie dla Młodzieży III klas Gimnazjum;
- W zakrystii Młodzież może już dokonać zgłoszenia uczestnictwa w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie (26-31 lipca 2016). Wiąże się to z zamówieniem tzw. pakietu pielgrzyma (plecak, materiały drukowane, nocleg, wyżywienie, przejazdy...). Cena pełnego pakietu wynosi 620 zł (w tym 10 % zniżki dla młodzieży z Polski). Cena nie zawiera kosztów dojazdu do Krakowa. Należy najpierw pobrać zgłoszenie, następnie wypełnione zgłoszenie, wraz z zaliczką 100 zł, prosimy o przekazanie ks. Leszkowi.
- Ciągle jeszcze poszukujemy Chętnych Rodzin do przyjęcia Młodzieży na Światowe Dni Młodzieży w lipcu w naszej Parafii. Prosimy o wpisanie się na specjalną listę deklaracyjną w zakrystii. W niedługim czasie zorganizujemy specjalne spotkanie organizacyjne dla tych Rodzin.
• Polecamy:
- najnowszy numer Gościa Niedzielnego, a w nim m. in.:
* Główny temat Gościa, to wezwanie do refleksji nad potrzebą korzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania – Idź do spowiedzi!;
* o pułapce, jaką stają się dla nas tzw. Media Społecznościowe;
* o formie miłosierdzia, jaką jest krwiodawstwo;