Intencje Róż Różańcowych na Grudzień 2015
02.12.2015

Intencje Róż Różańcowych na Grudzień 2015

W  miesiącu Grudniu Róże Różańcowe naszej parafii modlą się w następujących intencjach...

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Za dzieci nienarodzone znajdujące się w niebezpieczeństwie zagłady, aby ich rodzice zostawili je przy życiu.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Módlmy się za małżonków zmagających się z emigracyjną rozłąką, aby
wytrwali w miłości i duchowo zawsze byli bliską rodziną
3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się za Ojca Świętego Franciszka, aby ciesząc się Bożym błogosławieństwem, wiernie i wytrwale spełniał papieską posługę.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o potrzebne im w posłudze łaski oraz światło Ducha Świętego.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii a także za wywodzących się z Ostroga siostrę Nazarię, siostrę Damaris i kleryka Marcina
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Modli się za naszą parafię, abyśmy dobrze przeżyli czas Adwentu i aby Bóg narodził się na nowo w naszych rodzinach i w naszych sercach.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
U progu rozpoczynającego się Roku Miłosierdzia (pod hasłem
„Miłosierni jak Ojciec”), prośmy abyśmy dobrze przeżyć ten wyjątkowy czas.
8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Módlmy się za wątpiących i tracących wiarę Parafian,
aby znaleźli się na ich drodze autentyczni świadkowie Chrystusa.
9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Za chorych cierpiących i samotnych naszych parafian, aby doświadczyli ludzkiej życzliwości i przyjaźni, a w bliskości z Chrystusem odkryli sens swojego życia i cierpienia.

Papieskie Intencje:
Ogólna: Abyśmy wszyscy mogli doświadczyć miłosierdzia Boga, który nigdy nie męczy się przebaczaniem.
Misyjna: Aby rodziny, szczególnie te cierpiące, w narodzinach Chrystusa odnalazły nadzieję.