Ogłoszenia 22 listopada 2015
21.11.2015

Ogłoszenia 22 listopada 2015

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

•KOLEKTY: dzisiejsza i w przyszłą niedzielę na potrzeby naszej Parafii;
•BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy ofiary i prace na rzecz naszej parafii:
- za sprzątanie naszej świątyni Rodzinom:
- do sprzątania naszej świątyni prosimy Rodziny z ul. Rudzkiej 55b: Czarny, Heider, Bugiel, Wcisło, Cichoń;
•W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o godz. 17.30 Koronka do Ducha Świętego;
- we wtorek o godz. 16.30 Msza św. szkolna;
- w piątek o godz. 17.30 Nabożeństwo do Cudownego Pana Jezusa, o godz. 19.00 spotkanie formacyjne dla Młodzieży III Klasy Gimnazjum;
- w sobotę od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz okazja do Spowiedzi św.,
- od przyszłej soboty 28 listopada rozpoczynamy w naszej parafii Adwentowy cykl nauk przedmałżeńskich. Początek o godz. 19.00 w salkach parafialnych.
- w przyszłą niedzielę rozpoczniemy czas Adwentu- radosnego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W klasztorze Annuntiata o godz. 9.00 adwentowe skupienie dla kobiet.
• Zachęcamy do nabycia:
- GOŚCIA NIEDZIELNEGO a w nim m. in.:
* jako bezpłatny dodatek – bardzo atrakcyjny kalendarz z papieżem Franciszkiem na 2016 rok;
* czy nowy minister zdrowia uleczy polską służbę zdrowia?
- dla dzieci polecamy nowy numer Małego Gościa Niedzielnego w cenie 4 zł, do którego dołączona jest płyta CD „Czekamy, śpiewamy” zawierająca 11 piosenek, które były śpiewane na roratach przez ostatnie 11 lat. Także piosenka na tegoroczne Roraty.

Zgodnie z kalendarzem wyborczym wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej w diecezji opolskiej dzisiejsza niedziela 22 listopada jest dniem prezentacji w gablotkach parafialnych nazwisk kandydatów, którzy znajdą się na karcie wyborczej podczas drugiego etapu wyborów w dniu 29 listopada. Z nazwiskami wskazanych przez Was kandydatów możemy zapoznać się w gablotkach z tyłu kościoła.

W dniach 22-27 luty 2016 roku planujemy parafialną 6-cio dniową pielgrzymkę autokarową do Włoch: MARIAZELL – PADWA – RZYM – WATYKAN – ASYŻ - WENECJA– ŚWIĘTY KOPECZEK. Koszt pielgrzymki wynosi 1440 zł + ok. 55 € na wstępy. Szczegółowy plan można znaleźć na plakatach z tyłu kościoła. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Leszkiem