Wybory do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej
05.11.2015

Wybory do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej

Decyzją Ks. Bpa Ordynariusza w najbliższych tygodniach we wszystkich parafiach naszej Diecezji odbędą się wybory do Parafialnych Rad Duszpasterskich.

W niedzielę 15 listopada będzie miał miejsce I etap tych wyborów. Zadaniem Parafian tego dnia będzie wskazanie spośród siebie tych parafian, którzy w naszym mniemaniu cieszą się dobrą opinią w naszej wspólnocie i są zaangażowani dla jej dobra. Prosimy zatem, by na kartkach wypisać potencjalnych kandydatów do nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej i kandydatury te wrzucić w niedzielę 15 listopada do specjalnie przygotowanej urny. Za dwa tygodnie podane zostaną imiona i nazwiska kandydatów, na których zagłosujemy w I Niedzielę Adwentu t.j. 29 listopada 2015 roku.