Intencje Róż Różańcowych na sierpień 2015
03.08.2015

Intencje Róż Różańcowych na sierpień 2015

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
Modli się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii a także za wywodzących się z Ostroga siostrę Nazarię, siostrę Damaris i kleryka Marcina.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
Modli się o dobre urodzaje i błogosławieństwo w pracy dla rolników, aby nikomu nie zabrakło codziennego chleba.
3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
Modli się za chorych, cierpiących i opuszczonych, aby Chrystus dodawał im sił i otuchę na każdy dzień życia.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
Modli się za bezrobotnych i poszukujących pracę, aby znaleźli dobre zatrudnienie.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
Modli się za wszystkie osoby zmagające się z nałogami, szczególnie za alkoholików i uzależnionych od narkotyków i Internetu, by mieli siłę na odnowienie swego życia.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
Modli się za pielgrzymów zmierzających na Jasną Górę, aby ich modlitwy i prośby zaowocowały zgodą i miłością miedzy ludźmi.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
Módlmy się za parafian obojętnych religijnie i za zatwardziałych grzeszników, aby powrócili do Źródła Zbawienia.
8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
Modli się za Ojca Świętego Franciszka, aby ciesząc się Bożym błogosławieństwem, wiernie i wytrwale spełniał papieską posługę.
9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o potrzebne im w posłudze łaski oraz światło Ducha Świętego.
Papieska Intencja ogólna:
Aby wszyscy ludzie pracujący na polu wolontariatu wielkodusznie angażowali się w służbę potrzebującym.
Papieska Intencja misyjna:
Abyśmy, wychodząc po¬za siebie, potrafili stawać się bliscy tym, którzy są na peryferiach więzi międzyludzkich i społecznych.