25.11.2008

Niespodziewana wizyta św. Marcina


Podczas dzisiejszej Mszy szkolnej odbyło się misterium związane ze św. Marcinem...

Podczas dzisiejszej Mszy szkolnej odbyło się spotkanie ze świętym Marcinem. Misterium zostało przygotowane przez panią Renatę Sput, nauczycielkę z Technikum Mechanicznego. Frekwencja naszych dzieci była dość wysoka. Po multimedialnej prezentacji żywota świętego nastąpił punkt kulminacyjny - procesja wokół kościoła, którą prowadził jeździec na koniu, symbolizujący świętego biskupa. Rozdano także tradycyjne, "świętomarcińskie" rogale z cynamonem. Atmosfera była wyjątkowo radosna. Dzieci gromkim BÓG ZAPŁAĆ i brawami pożegnały św. Marcina, co było dowodem ich wdzięczności i zadowolenia.

Podziel się:
Galeria zdjęć (12)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij