25.11.2008

Niespodziewana wizyta św. Marcina

Podczas dzisiejszej Mszy szkolnej odbyło się misterium związane ze św. Marcinem...

Podczas dzisiejszej Mszy szkolnej odbyło się spotkanie ze świętym Marcinem. Misterium zostało przygotowane przez panią Renatę Sput, nauczycielkę z Technikum Mechanicznego. Frekwencja naszych dzieci była dość wysoka. Po multimedialnej prezentacji żywota świętego nastąpił punkt kulminacyjny - procesja wokół kościoła, którą prowadził jeździec na koniu, symbolizujący świętego biskupa. Rozdano także tradycyjne, "świętomarcińskie" rogale z cynamonem. Atmosfera była wyjątkowo radosna. Dzieci gromkim BÓG ZAPŁAĆ i brawami pożegnały św. Marcina, co było dowodem ich wdzięczności i zadowolenia.

Galeria zdjęć (12)
  • 16.10.2021
    Ogłoszenia parafialne - 17.10.2021
  • 10.10.2021
    Ogłoszenia parafialne - 10.10.2021 r.
  • 26.09.2021
    Ogłoszenia parafialne - 26.09.2021 r.