Boże Ciało 2013
30.05.2013

Boże Ciało 2013

Piękno wymaga wysiłku

W uroczystość Bożego Ciała, wielu naszych Parafian już od wczesnych godzin porannych zajmowało się przygotowaniem 4 ołtarzy oraz pięknych kolorowych dywanów, po których w czasie procesji mógł kroczyć kapłan niosący monstrancję z Najświętszym Sakramentem. Dzieło to wymagało wiele żmudnego wysiłku, który już kolejny raz przyniósł piękny efekt - ku Bożej chwale!

Pomimo tego, iż deszczowa pogoda podczas tegorocznej procesji eucharystycznej nieco przykryła ukryte piękno tej pracy, jesteśmy jednak bardzo wdzięczni za tak wspaniałą inicjatywę, jaka trwa w naszej wspólnocie parafialnej w czas Bożego Ciała, pokazuje ona jak nasza parafia kocha Jezusa obecnego z nami w Eucharystii.

Galeria zdjęć (18)