Ferie w strefie tropikalnej

Ferie w strefie tropikalnej

W dniach 23 - 25 stycznia 2011 roku nasza parafialna młodzież wypoczywała w temperaturze 26 stopni...

To już drugi wyjazd naszych młodych w czasie ferii do TROPICAL'a. Tym razem był wzbogacony o nocleg na polu namiotowym. Z Raciborza wyjechaliśmy już w niedzielę o 22.00. Nad ranem dojechaliśmy do Krausnick w Niemczech i rozpoczęliśmy wypoczynek w strefie tropikalnej. Przez ponad trzydzieści godzin nasi ministranci, marianki, młodzież brewiarzowa i inni parafianie mogli korzystać z przeróżnych atrakcji, a przede wszystkim zapomnieć o troskach codzienności. W drodze powrotnej także nie zabrakło atrakcji. Zajechaliśmy do Tułowic, gdzie gościnny ks. Proboszcz poczęstował wszystkich dwudaniową kolacją. Poprzedziła ją Msza św. w kościele św. Rocha.

WYJAZD TEN BYŁ MOŻLIWY DZIĘKI POMOCY PARAFIAN, KTÓRZY CHĘTNIE KORZYSTALI Z ZAKUPÓW NA NASZYM MINI JARMARKU ADWENTOWYM. ZEBRANE PIENIĄDZE POKRYŁY KOSZTA TRANSPORTU, UBEZPIECZENIA I PROWIANTU NA DROGĘ. W IMIENIU MŁODYCH MÓWIMY GORĄCE: B Ó G   Z A P Ł A Ć !!!

Galeria zdjęć (20)