Pamięć o tych, co odeszli
18.09.2011

Pamięć o tych, co odeszli

1 listopada 2010 roku odprawiliśmy Mszę świętą na cmentarzu o godz. 14.00...

Tradycyjnie Msza święta odbyła się w centralnym miejscu cmentarza, czyli przy krzyżu. Po Eucharystii odbyła się procesja z nabożeństwem różańcowym. Zostały także poświęcone nagrobki, które stanęły w ciągu ostatniego roku.

MODLITWA ZA ZMARŁYCH SPOCZYWAJĄCYCH NA OSTRÓGSKIM CMENTARZU:

 

Boże, dzięki Twojemu miłosierdziu dusze wiernych odpoczywają w pokoju; udziel łaskawie odpuszczenia grzechów Twoim sługom i służebnicom, którzy tutaj spoczywają w Chrystusie, aby uwolnieni od wszystkich win cieszyli się z Tobą bez końca.

Panie, przyjmij łaskawie modlitwę zaniesioną za dusze sług i służebnic Twoich, którzy tutaj spoczywają w Chrystusie, niech oswobodzeni z więzów śmierci otrzymają życie wieczne.

Boże, Światłości dusz wiernych, wysłuchaj nasze prośby i daj miejsce w niebie, błogosławiony pokój oraz jasność Twojego światła sługom i służebnicom Twoim, których ciała tutaj spoczywają w Chrystusie.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Podziel się:
Galeria zdjęć (16)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij