Modlitwa gimnazjalistów
14.11.2008

Modlitwa gimnazjalistów

Dzisiejszego poranka w naszym kościele modlili się uczniowie i nauczyciele Gimnazjum nr 2...

Z inicjatywy pana dyrektora Krzysztofa Chrupajło już po raz drugi młodzież naszego gimnazjum modliła się w intencji swojej szkoły podczas Mszy świętej. Okazją ku temu stały się obchody dnia patrona, którym jest Czesław Miłosz. Uroczysta modlitwa rozpoczęła się o godz. 10.00. W procesji do ołtarza był niesiony także sztandar szkoły. Ks. Proboszcz, który przewodniczył Eucharystii, zachęcał, aby młodzi potrafili otwierać się na wartości ponadczasowe, szczególnie wiarę. Po skończonej Mszy uroczystości były kontunuowane w budynku szkolnym.

Galeria zdjęć (15)