Kopia Całunu Turyńskiego
08.07.2011

Kopia Całunu Turyńskiego

W niedzielę 17 października 2010 roku o godz. 18.00 w naszym kościele odbyło się nabożeństwo z odsłonięciem kopii Całunu Turyńskiego...

Wydarzenie było owocem naszej majowej pielgrzymki do Turynu, gdzie grupa parafian adorowała oryginalne płótno. Nasz parafianin Krzysztof Ciszek wykonał w tamtejszej katedrze zdjęcia tej niezwykłej relikwii. Po kilku tygodniach pracy nad nimi złożył je w całość i postanowił wydrukować na specjalnym płotnie. Tak właśnie kopia całunu stała się jego darem dla naszej parafii. Duszpasterze podjęli tę inicjatywę wykorzystując ją jako okazję do modlitwy i katechezy.

Podziel się:
Galeria zdjęć (12)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij