Pielgrzymka do WŁOCH
10.11.2008

Pielgrzymka do WŁOCH


W dniach 24.05–02.06.2009 planujemy pielgrzymkę do Włoch...

Cena: 1400 PLN + 40 EUR

1 dzień (niedziela 24.05.09): Wyjazd w godzinach popołudniowych, przejazd przez Czechy, Austrię w kierunku Włoch.
2 dzień (poniedziałek 25.05.09): Przyjazd do Padwy i nawiedzenie Bazyliki Św. Antoniego (Msza Św.). Przejazd na obiadokolację, odpoczynek nad morzem i nocleg w okolicach Ravenny.
3 dzień (wtorek 26.05.09): Przejazd do do Santa Maria degli Angeli - zwiedzanie Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej ze słynną Porcjunkulą. Przejazd do Asyżu – zwiedzanie miasta: Bazylika Św. Franciszka oraz Św. Klary, Piazza Comune. Przejazd do hotelu w okolice Rzymu na obiadokolację i nocleg.
4 dzień (środa 27.05.09): Śniadanie i wczesny wyjazd do Watykanu na audiencję generalną z udziałem Ojca Świetego Benedykta XVI. Po audiencji dalsze zwiedzanie Rzymu (Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Forum Trajana). W godzinach wieczornych powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.
5 dzień (czwartek 28.05.09): Śniadanie. Przyjazd do Rzymu i całodzienne zwiedzanie Wiecznego Miasta (np. Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Panteon, Piazza Navona z Fontanną Czterech Rzek). Zwiedzanie Bazyliki i Placu św. Piotra (Watykan). Nawiedzenie grobu Jana Pawła II. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja i nocelg.
6 dzień (piątek 29.05.09): Śniadanie i wyjazd do Rzymu. Dalsze zwiedzanie Wiecznego Miasta (Katakumby – Msza Św., Bazylika św. Pawła za Murami, Bazylika Matki Bożej Większej, Bazylika św. Jana
na Lateranie). Powrót do hotelu. Obiadokolacja i nocleg.
7 dzień (sobota 30.05.09): Śniadanie. Przejazd do Monte Cassino. Zwiedzanie klasztoru Benedyktynów, chwila zadumy na cmentarzu Żołnierzy Polskich. Przejazd na Półwysep Gargano do Monte Sant’ Angelo - Góra Św. Michała Archanioła (Msza Św.). Przejazd do hotelu na obiadokolację oraz nocleg.
8 dzień (niedziela 31.05.09): Po śniadaniu przejazd do do San Giovanni Rotondo. Modlitwa w miejscach związanych z postacią Ojca Pio (Msza Św.). Następnie przejazd do Lanciano - miejsca związanego z pierwszym cudem eucharystycznym. Wieczorem przejazd w kierunku Loreto do hotelu nad morzem Adriatyckim na obiadokolację i nocelg.
9 dzień (poniedziałek 01.06.09): Śniadanie. Przejazd do Loreto i zwiedzanie Bazyliki z cudowną kopią sławnej Czarnej Madonny z Loreto, Piazza della Madonna a przede wszystkim nawiedzenie Domku Maryi. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną
10 dzień (wtorek 02.06.09): Przyjazd do kraju i zakończenie pielgrzymki w godzinach przedpołudniowych.


Świadczenia:
Przejazd komfortowym autokarem: klimatyzacja, wc, DVD, barek,
7 noclegów w hotelach**/*** (pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami),
wyżywienie: 7 śniadań, 7 obiadokolacji,
opieka pilota
ubezpieczenie KL, NW

Dodatkowych informacji udziela ks. Jacek

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij