Pielgrzymowali do Matki
21.02.2011

Pielgrzymowali do Matki

 W dniu 11 maja 2010 r. nasze dzieci I Komunijne pielgrzymowały do Częstochowy...

Ponad czterdziestoosobowa grupa pielgrzymów wyruszyła z Raciborza wczesnym rankiem. Było za co Bogu i Matce Najświętszej dziękować, dlatego wszyscy wzięli udział w Eucharystii sprawowanej przy cudownym wizerunku Matki Bożej Królowej Polski. Ks. Proboszcz odprawił Mszę świętą w intencji dzieci i ich rodziców. Potem zwiedzaliśmy Jasną Górę, weszliśmy na wieżę, posilaliśmy się kanapkami i dokonywaliśmy zakupów... Pogoda była niezwykła, atmosfera naszej pielgrzymki także. Dziękujemy pani Elżbiecie Glensk - kierownikowi wyjazdu, p. Eli Leśniak i p. Joli Zacharko za pomoc i czuwanie nad bezpieczeństwem naszych skarbów...

Podziel się:
Galeria zdjęć (16)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij