Spotkanie z Chrystusem
19.06.2010

Spotkanie z Chrystusem

 

 

W pierwszą niedzielę maja nasze dzieci przeżyły spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym...

Do I Komunii Świętej przystąpiło 42 dzieci z dwóch klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1. Chłopców było 23 a dziewczynek 19. Dzieci przystąpiły do Komunii Świętej w jednej grupie, podczas Mszy św. o godz. 10.00. Wszystkie były w jednakowych strojach liturgicznych. Dzień był pochmurny, chłodny. Rano siąpił drobny deszcz, później wypogodziło się. Po nabożeństwie majowym, na którym dzieci otrzymały pamiątkowe obrazki, zrobiono wspólne zdjęcia każdej klasy osobno, z udziałem naszych księży.

Podziel się:
Galeria zdjęć (20)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij