02.11.2008

Ogłoszenia 2 XI 2008 r.

Dzisiaj DZIEŃ ZADUSZNY...

Przeżywamy DZIEŃ ZADUSZNY. Przypominamy, że do 8 listopada można za nawiedzenie cmentarza i modlitwę uzyskać odpust zupełny a ofiarować go w intencji jakiegoś zmarłego.

W kancelarii zapisujemy wszystkie intencje mszalne na 2009 rok. W tym tygodniu przyjmujemy jeszcze wypominki za zmarłych – prosimy o dostarczanie ich przed różańcem do zakrystii.

Kolekty: dzisiejszą przeznaczamy na Kurię i Seminarium, za tydzień na potrzeby parafii.

BÓG ZAPŁAĆ: za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!
Szczególnie:
- za sprzątanie wszystkim rodzinom wyczytanym przed tygodniem: Psotta, Halama, Bubula /3 os./, Gładkowski /2 os./, Wendelin;
- panom: Antoniemu, Janowi, Józefowi i Marianowi za prace na cmentarzu;
- parafiance za malowanie.

Do sprzątania prosimy z ul. Królewskiej 33, 34 i 35: Olejnik, Gołdzińska, Słomian, Osipów, Labocha.

W bieżącym tygodniu:
- do soboty o godz. 17.30 odmawiamy różaniec za zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach;
- we wtorek o 16.30 Msza szkolna, w piątek o 19.00 Msza św. dla młodzieży i bierzmowańców;
- w sobotę odwiedzimy chorych – czekamy na zgłoszenia w kancelarii. O godz. 17.00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych, których dzieci będą chrzczone w listopadzie.

Spotkania grup parafialnych:
- poniedziałek po Mszy wieczornej – Róże Różańcowe. Zapraszamy szczególnie nowych członków;
- piątek o 20.00 – wSpólnota Brewiarzowa;
- sobota g. 9.00 – ministranci i lektorzy /wspólne zebranie/.

Zachęcamy do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO /4 zł/. W numerze m.in. ciekawy wywiad o mężczyznach z ks. Pawlukiewiczem oraz relacja z Synodu Biskupów. Dla dzieci polecamy: JASIA i DOMINIKA i Małego Gościa Niedzielnego /3,50 zł/.