Otrzymali dary
08.04.2010

Otrzymali dary

W niedzielę, 14 marca, młodzież ostatniej klasy gimnazjum przyjęła sakrament bierzmowania...

Przygotowania do uroczystości rozpoczęły się z początkiem roku szkolnego. Młodzi uczestniczyli w szeregu spotkań, katechez, Mszy świętych, podczas których zgłębiali prawdy o działaniu Ducha Bożego. Każdy był zachęcany do indywidualnej modlitwy, lektury Pisma Świętego i comiesięcznej spowiedzi. Przed samą uroczystością młodzież samodzielnie posprzątała świątynię, przygotowała wystrój i uczestniczyła w próbach liturgicznych.

BÓG ZAPŁAĆ wszystkim za modlitwy w intencji młodzieży! A Bierzmowańcom życzymy, by każdego dnia żyli w bliskości Ducha Świętego i Jego natchnień.

Podziel się:
Galeria zdjęć (20)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij