Czas powrotu do Chrystusa
17.03.2010

Czas powrotu do Chrystusa

Tegoroczne rekolekcje wielkopostne poprowadził ks. Piotr Bekierz...

Odbyły się one w dniach 7 - 10 marca a duchowym przewodnikiem był Proboszcz parafii Wojnowice. Hasłem była "wierność", którą Rekolekcjonista każdego dnia starał się przybliżać i do niej zachęcać. Program duchowych ćwiczeń adresowany był do każdego. Odbyły się nauki stanowe dla mężczyzn, kobiet, młodzieży oraz specjalne spotkanie dla chorych i seniorów. Nie zapomniano także o dzieciach ze szkoły podstawowej i młodzieży gimnazjalnej: przez trzy dni w ramach przedpołudniowych zajęć szkolnych gromadzili się w naszym kościele. Dziękujemy ks. Piotrowi za podjęcie się prowadzenia naszych rekolekcji a wszystkim uczestnikom za klimat modlitwy i zasłuchania w Boże Słowo.

Galeria zdjęć (16)