Ogłoszenia 14 III 2010 r.
14.03.2010

Ogłoszenia 14 III 2010 r.

Dziś w progach naszej świątyni witamy Ks. Biskupa Ordynariusza Andrzeja CZAJĘ...

który o godz. 12.00 udziela sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Wszystkich Parafian prosimy o modlitwę w intencji naszego Pasterza oraz 70 – osobowej grupy Bierzmowańców.

Kolekty: dzisiejsza i z przyszłej niedzieli na rzecz parafii.

Do sprzątania prosimy z ul. Rudzkiej 24: Płócienniczak, Marczak, Macul, Staniszewska, Wilkus, Łabudek. BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii! Za sprzątanie i przygotowanie świątyni – Bierzmowańcom.

W bieżącym tygodniu:

• w poniedziałek o 17.40 Koronka do Ducha Świętego;

• we wtorek o godz. 16.30 Msza szkolna z Drogą Krzyżową;

• w piątek o 17.00 Droga krzyżowa z wypominkami za zmarłych. Z racji nabożeństwa kancelaria tego dnia czynna: 16.0016.50. O 19.00 Droga krzyżowa dla młodzieży i bierzmowańców;

• w sobotę okazja do spowiedzi świętej;

• w przyszłą niedzielę o 16.30 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym. Naszym gościem będzie ks. Andrzej GRONDOWSKI, wygłosi kazania na niedzielnych Mszach świętych, można ofiarować mu intencje mszalne do odprawienia na Syberii.

Spotkania grup: w piątek o 20.00SB; w sobotę: 9.30 – kandydaci; 10.30 – Marianki. Ministranci nie spotkają się.

Zapisanych na pielgrzymkę na Litwę prosimy o zaliczkę 200 zł i uzupełnienie danych. Zwolniły się 4 miejsca.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

• Witold ZACHARKO, R-rz, ul. Siwonia i Natalia KUCZYŃSKA, R-rz, ul. Kochanowskiego /zap. III/

• Norbert MENŻYK, R-rz, ul. Rudzka i Katarzyna MENŻYK, R-rz, ul. Rudzka /zap. II/

• Łukasz KĘDZIOR, R-rz, ul. Siwonia i Dagmara WOJCISZYN, R-rz, ul. Żorska /zap. II/

• Tomasz ĆWIRTA, R-rz, ul. Książęca i Marzena ĆWIRTA, R-rz, ul. Książęca /zap. II/

• Łukasz LABUS, R-rz, ul. Chełmońskiego i Anna ŚWIERCZYNA, R-rz, ul. Brzozowa /zap. II/

• Roman MROWIEC, R-rz, ul. Królewska i Kamila MEJONACZ, Lubomia, ul. Bordynowska /zap. II/

• Wojciech HABRAM, Radlin, ul. K. Damrota i Patrycja POPADIAK, R-rz, ul. Królewska /zap. II/

• Radomir LISZEWSKI, R-rz, ul. Karola i Bożena MŁYNEK, Wodzisław Śl., ul. Konwaliowa /zap. II/

• Roman RACZYŃSKI, R-rz, ul. Lotnicza i Barbara WOCHNIK, R-rz, ul. Słowackiego /zap. I/

Zachęcamy do nabycia GOŚCIA NIEDZIELNEGO. W numerze artykuł „Uratuj świętego” o nowennie internautów w intencji zagrożonych aborcją dzieci.

Za tydzień przed kościołem będą do nabycia BARANKI WIELKANOCNE z babeczką w cenie 10 zł. Zachęcamy do zakupu i wsparcia organizacji wyjazdów parafialnych dla dzieci i młodzieży gromadzących się przy parafii.

RCK zaprasza na wystawę DZIECI KONGA autorstwa werbisty o. Piotra HANDZIUKA, w dn. 22.03 – 2.04 (godz. 9.00 – 17.00).