Ferie w strefie tropikalnej
19.02.2010

Ferie w strefie tropikalnej

 W dniach 15 - 16 luty nasi ministranci wybrali się na wypoczynek do Tropical Islands...

Ten niezwykły obiekt imitujący klimat tropikalny znajduje się kilkadziesiąt kilometrów od Berlina w Krausnick na terenie Niemiec. To prawdziwy kolos: 66000 metrów kwadratowych! Nowojorska Statua Wolności zmieściłaby się w nim na stojąco, a paryska Wieża Eiffla na leżąco! Na takim terenie możnaby wybudować osiem pełnowymiarowych boisk piłkarskich! Przy budowie giganta wykorzystano 14 tysięcy ton stali...

Właśnie tam 36 osobowa grupa młodych z naszej parafii spędziła dwa dni ferii. Dla niektórych atrakcje były tak wciągające, że nie znaleźli czasu na sen - obiekt funkcjonuje całą dobę. Jednak nasz wyjazd to nie tylko zabawa, była modlitwa i Msza święta w Tułowicach, po której gościnny ks. Proboszcz Norbert Niestrój zaprosił całą wycieczkę na pyszną obiadokolację w tułowickim domu katechetycznym.

Podziel się:
Galeria zdjęć (32)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij