Piąta Margaretka
26.01.2010

Piąta Margaretka

 

Jak powiedział św. Jan Maria Vianey - "Nie ma złych kapłanów, są tylko tacy, za których wierni za mało sie modlą"...

I chyba dlatego w naszej parafii działa już pięć MARGARETEK. Modlitwą otoczeni są nie tylko duszpasterze aktualnie pracujący na Ostrogu, ale także inni kapłani: ks. Andrzej Grondowski i od 14 stycznia br. ks. Grzegorz Kałdowski, misjonarz Świętej Rodziny zaprzyjaźniony z grupą parafian. Urodził się 19 IV 1965 roku w Gdańsku, od 1991 r. kapłan, dziś pełni funkcję przełożonego Domu Prowincjalnego Misjonarzy Św. Rodziny w Poznaniu. Witamy Go w naszym "parafialnym" gronie, przesyłamy serdeczne pozdrowienia i zapewniamy o modlitewnej łączności.

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij