Adwentowy Wiedeń
30.11.2009

Adwentowy Wiedeń

 

W miniony weekend nasza parafia zorganizowała wyjazd do Wiednia...

Dwudniowa impreza zakładała przede wszystkim uczestnictwo w słynnym jarmarku adentowym. Najwięcej atrakcji czekało na turystów przy wiedeńskim ratuszu i pałacu Schönbrunn. Można było nacieszyć oko niezwykłymi ozdobami świątecznymi, niecodziennymi gadżetami, posamkować wielosmakowego grzańca i niezliczonej ilości potraw. Zwiedziliśmy także centrum Wiednia, oprowadzono nas po kilku parkach, zapoznano z niezwykłą architekturą Hundertwassera. Msze święte odprawiliśmy na Kahlenbergu i w polskim kościele prowadzonym przez michalitów. Ogromnym plusem była wspaniała pogoda i niecodzienna atmosfera. Nie chciało się wracać. Cóż, za rok chyba pojedziemy znowu...

Podziel się:
Galeria zdjęć (28)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij