Radosna wiadomość!
23.10.2008

Radosna wiadomość!


Dzisiejszego poranka do drzwi naszej plebanii zapukała "radosna wiadomość"...

Wiadomość o której mowa została przyniesiona przez naszego szafarza, pana Piotra. Otóż okazuje się, że na Ostrogu powstała kolejna róża różańcowa! Znalazło się wreszcie dwadzieścia nowych osób, które każdego dnia będą "zanosić" przed Boży tron tę piękną modlitwę. Gratulujemy nowym członkom odwagi, życzymy wytrwałości i tego, by ich modlitwy wypraszały wiele łask. Nowa róża nazwana została RÓŻĄ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

Jednocześnie informujemy, iż nabór do róż nie jest zakończony... Modlimy się już o powstanie następnych... Chętnych o kontakt prosi ks. Jacek...
Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij