Rekreacja ministrantów
12.11.2009

Rekreacja ministrantów

Ponad dwudziestu ministrantów wyjechało 11 listopada na wycieczkę...

Można powiedzieć, że ten wycieczkowy dzień rozpoczął się o godz. 9.00 uroczystą Mszą świętą za Ojczyznę. Godzinę później wszyscy siedzieli już w autokarze, który zawiózł nas do Dąbrowy Górniczej. W tamtejszym aquaparku NEMO spędziliśmy w sumie cztery godziny: trzy w wodzie a kolejną w grocie solnej. Wracając do Raciborza nawiedzliśmy Katedrę Gliwicką, gdzie ks. Adam interesująco opowiedział nam o historii świątyni i udzielił błogosławieństwa. Na pamiątkę każdy otrzymał książeczkę ze zdjęciami stacji drogi krzyżowej. Ostatnim punktem programu była ciepła kolacja w zaprzyjaźnionej z nami restauracji Kalimera.

Galeria zdjęć (20)