Mamy zwycięstwo!
31.10.2009

Mamy zwycięstwo!

W dniu dzisiejszym odbył się towarzyski turniej piłki nożnej ministrantów naszego dekanatu...

Na "Orliku" przy Gimnazjum nr 5 zmierzyli się przedstawiciele największych raciborskich parafii: Wniebowzięcia NMP, NSPJ, Matki Bożej, św. Mikołaja i św. Jana Chrzciciela. Uczestników podzielono na dwie grupy wiekowe: młodszą i starszą. Przedstawiciele Ostroga zajęli V miejsce w kategorii "młodszych" oraz zwyciężyli w grupie "starszych" otrzymując statuetkę i tytuł mistrza dekanatu! Cieszymy się ze zwycięstwa, gratulujemy i czekamy na następne sukcesy!

Galeria zdjęć (16)