06.07.2024

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - LIPIEC 2024

1. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za misjonarzy, z prośbą o Boże błogosławieństwo, aby ich praca przynosiła obfite owoce.
2. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się za chorych i samotnych parafian, aby doświadczali wsparcia i pocieszenia ze strony bliźnich.
3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się o Polskę katolicką i suwerenną, aby nie zatraciła chrześcijańskich wartości.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za młodzież i dzieci odpoczywające na wakacjach, aby nie zapomnieli o modlitwie
i niedzielnej Mszy św.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się o świętość życia codziennego każdego z nas i o nawrócenie grzeszników.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się o poszanowanie świętości życia, które jest darem Bożym.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w Jego intencjach.
8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o umocnienie w kapłaństwie i wszelkie potrzebne
dla nich łaski.
9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii oraz za wywodzących się
z Ostroga: Ks. Marcina Jaśkowskiego, S. Nazarię, S. Damaris i S. Hannę.
10. RÓŻA BŁ. O. MICHAŁA TOMASZKA i BŁ. O. ZBIGNIEWA STRZAŁKOWSKIEGO
(RÓŻA DEKANALNA)
modli się za rolników, aby ich praca była bezpieczna, a pogoda sprzyjała obfitym plonom.
INTENCJA PAPIESKA – za duszpasterstwo chorych:
módlmy się, aby sakrament namaszczenia chorych dawał osobom, które go przyjmują, i
ich bliskim moc Pana i aby coraz bardziej stawał się dla wszystkich widzialnym znakiem
współczucia i nadziei.