Koncert u świętego Jana
04.10.2009

Koncert u świętego Jana

 

W niedzielę 27 września o godz. 16.00 odbył się u nas koncert organowy...

 Wpisał się on w obchodzone od kilkunastu lat w naszym mieście DNI MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ IM. HENRYKA KLAJI. Za kontuarem ostrógskiego instrumentu zasiedli uczniowie szkół muzycznych z Raciborza i Rybnika oraz pani profesor Elżbieta Włosek - Żurawiecka. Zabrzmiały utwory znanych i mniej znanych kompozytorów, które publiczność przyjmowała z wielką radością. Wszystkim, a szczególnie pani Elżbiecie, BÓG ZAPŁAĆ za trud przygotowania tej "uczty dla ucha".

Podziel się:
Galeria zdjęć (16)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij