29.01.2023

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - LUTY

1. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS

modli się za marianki, ministrantów i szafarzy z naszej parafii, aby powierzone im funkcje spełniali gorliwie oddając coraz większą chwałę Bogu.

2. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

modli się za naszą Ojczyznę, za rządzących naszym krajem, aby ich decyzje budowały zgodę i jedność w naszym narodzie.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się za rodziny naszej parafii, które zmagają się z problemami wychowawczymi swoich dzieci, aby dobry Bóg udzielił im potrzebnych sił i umacniał w wierze.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY

modli się o pokój w Polsce, na Ukrainie i na całym świecie.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

modli się za opiekunów i ludzi dobrej woli niosących pomoc chorym i cierpiącym, aby Pan Bóg umacniał ich w pracy na rzecz drugiego człowieka.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

modli się za Ojca Świętego Franciszka o światło Ducha Świętego, zdrowie i siły do kierowania Kościołem Chrystusowym.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO

modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o światło Ducha Świętego oraz potrzebne dla nich łaski.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO

modli się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii oraz za wywodzących się z Ostroga ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Nazarię, s. Damaris i s. Hannę.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

modli się za misjonarzy o potrzebne dla nich łaski oraz o siły i zapał w głoszeniu Słowa Bożego.

10. RÓŻA DEKANALNA BŁ. O. MICHAŁA TOMASZKA i BŁ. O. ZBIGNIEWA STRZAŁKOWSKIEGO

modli się o ochronę przed różnymi formami terroryzmu a także o pokój na świecie, szczególnie na Ukrainie.

INTENCJA PAPIESKA – za parafie:

módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.