Święte miejsca Italii
04.10.2009

Święte miejsca Italii

 

W pierwszych dniach września odbyła się już druga w tym roku pielgrzymka naszych parafian do Włoch...

 

Dla wielu z nas ten wyjazd był pierwszym zetknięciem ze wspaniałą kulturą Włoch, jednak w pierwszym rzędzie jechaliśmy po umocnienie naszej wiary. Święte miejsca Półwyspu Apenińskiego wywarły niezwykłe wrażenia. Modlitwa w miejscach, gdzie żyli wspaniali święci: Antoni, Franciszek, Pio na zawsze pozostanie w pamięci. Spotkanie z Piotrem naszych czasów - papieżem Benedyktem XVI - będzie wspominane przez wielu do końca życia. Tu pielgrzymi muszą się pochwalić: Zaśpiewaliśmy Papieżowi STO LAT, odwdzięczył się uroczym uśmiechem! Możnaby jeszcze wiele pisać, ale popatrzcie sami na zdjęcia jacy wszyscy szczęśliwi. Poniżej pierwsza część fotek, pozostałe już wkrótce w sieci...

 

 

Podziel się:
Galeria zdjęć (16)
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij