INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - GRUDZIEŃ

1. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

modli się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, szczególnie z naszej parafii oraz za wywodzących się z Ostroga ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Nazarię, s. Damaris i s. Hannę.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS

modli się za misjonarzy, aby ich praca przynosiła obfite owoce, o Boże błogosławieństwo dla nich.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się za naszych ministrantów i marianki, aby pobożnie i gorliwie służyli Bogu i ludziom.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY

modli się o pokój na świecie oraz o opiekę Matki Bożej nad naszą Ojczyzną.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

modli się o dobre przygotowanie do Świąt Bożego Narodzenia.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

modli się za tych, którzy zagubili drogę do Boga, aby czas Adwentu pozwolił im odnaleźć właściwą drogę do Niego.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO

modli się za prześladowanych chrześcijan, aby doznali pocieszenia i umocnienia.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO

modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o umocnienie w kapłaństwie i wszelkie potrzebne dla Nich łaski.

10. RÓŻA BŁ. O. MICHAŁA TOMASZKA I BŁ. O. ZBIGNIEWA STRZAŁKOWSKIEGO

modli się za biskupów Diecezji Opolskiej: Andrzeja Czaję, Rudolfa Pierskałę, nominata Waldemara Musioła oraz biskupów seniorów, aby wspierani Bożą łaską umacniali naszą diecezję w wierze, nadziei i miłości.

INTENCJA PAPIESKA – za organizacje wolontariatu: módlmy się, aby organizacje wolontariatu i zajmujące się promocją człowieka znalazły osoby pragnące angażować się na rzecz dobra wspólnego oraz aby szukały wciąż nowych dróg współpracy na poziomie międzynarodowym.