02.10.2022

Ogłoszenia parafialne - 02.10.2022

Przeżywamy dziś XXVII niedzielę zwykłą. O godz. 16:30 Nabożeństwo Różańcowe.

* Kolekty: z dzisiejszej niedzieli na WMSD w Opolu, zaś z przyszłej na potrzeby naszej parafii.

* Bóg zapłać za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej:

- Pani Stanisławie i Panu Stanisławowi za pracę w ogrodzie farskim,

- Panu Marianowi za okoszenie trawy na starym cmentarzu i w ogrodzie farskim,

- za posprzątanie naszego Kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinom: Sznicer – 1 osoba, Lara – 1 osoba, Weintritt – 2 osoby, Mazur – 1 osoba.

- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny z ulicy Lotniczej: Kudryk, Malkiewicz, Litwin, Mika, Badowski, Gaweł.

* W poniedziałek po Mszy św. wieczornej nauka formacyjna dla Róż Różańcowych.

* We wtorek o godz. 17:30 zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej (klasy I-V) oraz przedszkolaków na Nabożeństwo Różańcowe. Przypominamy również, iż Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkolaków w każdą niedzielę o godz. 12:00 ze specjalnym kazaniem.

* W tym tygodniu przeżywać będziemy I czwartek i I piątek miesiąca października. Poranne Msze św. według intencji wskazanych: w czwartek do Najświętszego Serca Pana Jezusa przez Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny za kapłanów o świętość życia i posługi oraz o święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, zaś w piątek do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli i ich rodzin oraz za ++ czcicieli. W czwartek po wieczornej Eucharystii do salki parafialnej zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w Katechezie dla Dorosłych. Na wieczorną Mszę św. w piątek zapraszamy uczniów klas VI-tych, a po jej zakończeniu na naukę formacyjną przygotowującą do bierzmowania.

* W sobotę o godz. 17:00 w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi (spowiedź w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą św.); o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe.

* Również w przyszłą sobotę, tj. 8 października zapraszamy o godz. 19:30 do parafii NSPJ w Raciborzu na Raciborski Wieczór Uwielbienia

* Gość Niedzielny w cenie 8 zł, Gość Niedzielny Extra w cenie 12 zł i Mały Gość Niedzielny dla dzieci w cenie 5 zł do nabycia przed kościołem.

* Bożemu Miłosierdziu polecamy + Małgorzatę Ścisłowską (Książęca) - wieczny odpoczynek racz Im dać Panie...