10.09.2022

Ogłoszenia parafialne - 11.09.2022

Przeżywamy dziś XXIV niedzielę zwykłą. O godz. 16:30 nieszpory niedzielne.

* Kolekty: z dzisiejszej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby naszej parafii a z przyszłej na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu.

* Bóg zapłać za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej:

- Pani Genowefie i Halinie za prace porządkowe na placu kościelnym,

- Pani Stanisławie za pracę w ogrodzie farskim,

- Panu Marianowi za okoszenie trawy na starym cmentarzu,

- za posprzątanie naszej świątyni i przygotowanie jej na niedzielę rodzinom: Janus – 2 osoby, Krawczyk – 2 osoby i Kosel – 1 osoba.

- do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny z ulicy Lotniczej: Sendal, Wollny, Wieczorek, Ulański, Gruchot, Cybiński, Kozłowski.

* Dzisiaj w Łubowicach odpust parafialny ku czci Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Suma odpustowa o godz. 10:30.

* W poniedziałek o godz. 17.30 – Nabożeństwo do Ducha Świętego, zaś wieczorna Msza św. o godz. 18:00 sprawowana będzie jako zbiorowa za żyjących. Kartki z intencjami można składać przed Mszą św. w zakrystii.

We wtorek o godz. 12:00 nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18:00 zapraszamy dzieci ze szkoły podstawowej (klasy I-V) oraz przedszkolaków na swoją Mszę św. szkolną. Spotkanie dla rodziców uczniów klas 3 przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się po jej zakończeniu. Natomiast Msza św. dla dzieci ze szkoły podstawowej i przedszkolaków w każdą niedzielę o godz. 12:00 ze specjalnym kazaniem. 

* W piątek o godz. 18:00 zapraszamy uczniów klasy 7 na Mszę św., a następnie na spotkanie formacyjne przygotowujące do przyjęcia sakramentu Bierzmowania. Prosimy przynieść ze sobą dzienniczki kandydata używane w klasie 6.

* W sobotę o godz. 17:00 w kościele wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi; spowiedź w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą św.

* Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej o pokój na Ukrainie w środę i czwartek o godz. 17:25.

* Gość Niedzielny w cenie 8 zł do nabycia przed kościołem. 

* Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Marcinek z Raciborza i Agnieszka Pater z Raciborza (zap. I). 

* Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych:Tadeusza Urbaniec (DPS) i Stanisława Oliwa (ul. Cecylii) - wieczny odpoczynek racz im dać Panie ... 

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij