29.08.2022

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH - WRZESIEŃ

1. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ

modli się w intencji ofiar toczących się wojen, a także za wszystkie ofiary utonięć i wypadków mijających wakacji o życie wieczne dla nich.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS

modli się w intencji Ojca Świętego Franciszka i w Jego intencjach oraz o pokój na całym świecie, a szczególnie na Ukrainie.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II

modli się za Kapłanów posługujących w naszej parafii o zdrowie, Boże błogosławieństwo i siłę w pracy duszpasterskiej.

4. RÓŻA ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

modli się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz za wywodzących się z naszej parafii ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Nazarię, s. Damaris i s. Hannę.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

modli się za misjonarzy o Boże błogosławieństwo, aby szerzona przez nich nauka o Chrystusie padła na żyzny grunt i wydała obfite owoce.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

modli się za grupy liturgiczne naszej parafii, szczególnie za ministrantów i marianki, aby po wypoczynku wakacyjnym gorliwie podejmowali swoją służbę dla dobra całej parafii.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO

modli się w intencji naszej Ojczyzny Polski o Jej bezpieczeństwo i stabilizację gospodarczą, atakże o umocnienie ducha wiary i czystości obyczajów oraz o uszanowanie praw każdego człowieka.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO

modli się w intencji dzieci i młodzieży rozpoczynających naukę w nowym roku szkolnym, o wszelkie dary Ducha Świętego, aby nigdy nie zatracili zapału i chęci do nauki.

9. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

modli się w intencji nauczycieli, wychowawców i katechetów oraz pracowników administracji szkolnej o wszelkie potrzebne łaski w rozpoczynającym się roku szkolnym.

INTENCJA PAPIESKA – o zniesienie kary śmierci:

módlmy się, aby kara śmierci, która godzi w nienaruszalność i godność osoby, została zniesiona w ustawodawstwie wszystkich państw świata.