07.08.2022

Ogłoszenia Parafialne 07.08.2022

• Przeżywamy dziś XIX niedzielę zwykłą. O godz. 16.30 zapraszamy na Nieszpory.

• Kolekty: z dzisiejszej niedzieli przeznaczona będzie na WMSD w Opolu, zaś w przyszłą niedzielę na bieżące potrzeby naszej parafii.

• Bóg zapłać za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej wspólnoty parafialnej:

- za posprzątanie naszego kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinom: Głowacki – 4 osoby i Sobotta – 1 osoba.

- Pani Stanisławie i Panu Stanisławowi za pracę w ogrodzie farskim;

- Panu Marianowi za skoszenie trawy na starym cmentarzu.

.

• Do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny z ulicy Lotniczej: Dymek, Skop, Leks, Bzumowski, Lokal, Polak.

• W poniedziałek wieczorna Msza święta będzie celebrowana jako Msza św. zbiorowa za żyjących. Intencje mszalne można składać w zakrystii przed Mszą św.

• W poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.25 Różaniec o pokój na świecie, a zwłaszcza na Ukrainie.

• W sobotę o godz. 12:00 nabożeństwo Fatimskie; o 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi; spowiedź w tygodniu przed poranną i wieczorną Mszą świętą;

• Ruszyły zapisy na 46. pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Z Raciborza wyruszy w poniedziałek 15. sierpnia po Mszy św. o godz. 9:00 sprzed naszego kościoła. Opłata wynosi 30 zł (jeśli z jednej rodziny pielgrzymuje więcej osób to pierwsza osoba płaci 25 zł a kolejne po 20 zł), za przewóz bagażu – 50 zł, za powrót autokarem do Raciborza 50 zł.

• Zapowiedzi przedślubne:

Maciej Susła z Wrocławia i Monika Węgier z Wrocławia – zap. I

Michał Kozicki z Raciborza i Paulina Kasińska z Raciborza – zap. I

• Gość Niedzielny w cenie 8 zł do nabycia przed kościołem.

• Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłego Wojciecha Hyrlicki (ul. Lotnicza) – Jego pogrzeb odbędzie się jutro, tj. 8 sierpnia 2022 roku o godz. 14:00 na cmentarzu „Jeruzalem”.