16.07.2022

Ogłoszenia parafialne - 17.07.2022

Przeżywamy dziś XVI niedzielę zwykłą. O godz. 16.30 zapraszamy na Nieszpory.

Kolekty z dzisiejszej i z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na bieżące potrzeby naszej parafii.

Bóg zapłać za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz naszej wspólnoty:

- za posprzątanie naszego kościoła i przygotowanie go na niedzielę rodzinie Nowakowskich (3 osoby),

- Panu Stanisławowi za prace w obejściu kościoła,

- Paniom Halinie i Genowefie za oczyszczenie chodników na placu kościelnym.

Do sprzątania naszej świątyni w kolejnym tygodniu prosimy rodziny z ulicy Lotniczej: Świegoda, Szcześ, Grycman, Zuziak, Łobos, Skotnicki, Perdak.

W poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.25 Różaniec o pokój na świecie.

W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 Eucharystia w intencji kierowców. Będziemy modlić się przez wstawiennictwo św. Krzysztofa – ich patrona. Po jej zakończeniu poświęcenie pojazdów.

Można już zapisywać się na 46. pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Z Raciborza wyruszy w poniedziałek 15. sierpnia. Opłata za znaczek i legitymację – 30 zł (jeśli z jednej rodziny pielgrzymuje więcej osób to pierwsza płaci 25 zł a kolejne po 20 zł), za przewóz bagażu – 50 zł, za powrót autokarem do Raciborza 50 zł.

Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych: Wojciecha Kułagę i Kazimierza Pudło – wieczny odpoczynek racz im dać Panie