Ogłoszenia 23 VIII 2009 r.
23.08.2009

Ogłoszenia 23 VIII 2009 r.

Trwa miesiąc sierpień, wspierajmy modlitwą tych, którzy podejmują wysiłek trwania w trzeźwości...

Kończy się także nasza diecezjalna pielgrzymka na Jasną Górę, odwdzięczmy się życzliwością pielgrzymującym, którzy pamiętali o intencjach wszystkich parafii naszej diecezji. Mamy okazję ich spotkać w naszym kościele dziś o 15.00 – podczas nabożeństwa na zakończenie pielgrzymki, zapraszamy wszystkich Parafian! Nabożeństwa o 16.30 nie będzie.

Kolekta na potrzeby naszej parafii, za tydzień podobnie.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!
- Emerytom: Antoniemu, Janowi i Tadeuszowi;
- za sprzątanie Paniom: Białas, Kukuczka, Solich.

Do sprzątania prosimy z ul. Siwonia 33 i 35: Żudrak, Halejko, Zawiłowska, Stelmaszczuk, Piasecka.

W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o 17.45 zapraszamy na Koronkę do Ducha Świętego. Z kolei po Mszy wieczornej spotkanie przedpielgrzymkowe dla wyjeżdżających do Rzymu – prosimy o obecność;
- w sobotę o godz. 10.00 w opolskiej katedrze odbędzie się uroczystość święceń biskupich nowego ordynariusza Ks. Prof. Andrzeja Czaji. Zachęcamy Parafian do uczestnictwa w tej niezwykłej uroczystości lub choćby do łączności duchowej. Z pewnością całość będzie transmitowana przez diecezjalne Radio PLUS na częstotliwości 107,9 FM. Od godz. 17.00 okazja do spowiedzi.

Zapowiedzi przedślubne:
MRASEK Stefan, R-rz, ul. Kolejowa i SZYDŁOWSKA Agnieszka, R-rz, ul. Lotnicza /zap. III/
MACHURA Sebastian, R-rz, ul Orzeszkowej i SOBOŃ Katarzyna, R-rz, ul. Orzeszkowej /zap. III/
GRAŻDANKIN Marek, R-rz, ul. Siwonia i WRZESIŃSKA Beata, Rybnik, ul. Wawelska /zap. II/
JASIK Mariusz, Łącznik, ul. Świerczewskiego i URBIŃSKA Klaudia, R-rz, ul. Nowary /zap. II/
BALIK Michał, Częstochowa, ul. Starzyńskiego i MRUCZYŃSKA Jolanta, R-rz, ul. Bosacka /zap. II/
BLUSZCZ Dawid, Szczerbice, ul. Fabryczna i NIEMIEC Anna, R-rz, ul. Rudzka /zap. II/
KOŹLIK Krzysztof, Połomia, ul. Wolności i CICHY Izabela, R-rz, ul. Bosacka /zap. I/

Zachęcamy do lektury GOŚCIA NIEDZIELNEGO. W numerze sylwetka naszego nowego biskupa. Można także nabyć kalendarze na przyszły rok z Papieżem w cenie 2 zł i z Aniołami – 5 zł.

W naszej parafii odbywać się będzie cykl nauk przedmałżeńskich w następujące soboty o godz. 19.00: 5 – 12 – 19 września. Zachęcamy młodych planujących wstąpienie w sakrament małżeństwa!

W kancelarii można nabywać śpiewnik używany podczas naszych parafialnych pielgrzymek NASZ GŁOS w cenie 13 zł.