Ogłoszenia 26 VII 2009 r.
25.07.2009

Ogłoszenia 26 VII 2009 r.

Rzadkością jest sytuacja, kiedy mamy okazję w niedzielę obchodzić tak piękną jak dzisiejsza uroczystość...

Pielgrzymujmy zatem dziś duchowo do diecezjalnego sanktuarium na GÓRZE ŚW. ANNY i prośmy naszą patronkę o wstawiennictwo u Jej Wnuka – naszego Zbawiciela. Grupa naszych Parafian z ks. Wojciechem przeżywa pielgrzymkę do sanktuariów Diecezji Przemyskiej i Lwowa. Polecajmy ich Bogu przez wstawiennictwo św. Krzysztofa – ich pamięć o nas i całej Parafii jest bezwarunkowa!!!

Kolekta na potrzeby naszej parafii, za tydzień na Kurię i Seminarium.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!

Do sprzątania prosimy z ul. Siwonia 31 i 32: Klimas, Słotwińska, Zacharko, Wiśniowska, Ekiert.

W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o 17.45 zapraszamy na Koronkę do Ducha Świętego;
- w sobotę od 17.00 okazja do spowiedzi.

Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dn. 17 – 22 sierpnia br. Koszty: 20 zł – znaczek, 20 zł – bagaż. Zapisy w kancelarii.

Zapowiedzi przedślubne:
RYGAŁA Sebastian, R-rz, ul. Przejazdowa i STRYJEWSKA Magdalena, Wrocław /zap. III/
WILIŃSKI Rafał, R-rz, ul. Rymera i DOMAGAŁA Aleksandra, R-rz, ul. Żorska /zap. III/
PAPROCKI Dawid, Chałupki, ul. Długa i TASZKA Anna, R-rz, ul. Rudzka /zap. III/
SKOWRONEK Krzysztof, R-rz, ul. Warszawska i DRADRACH Gabriela, R-rz, ul. Lotnicza /zap. III/
BOŻENTKA Paweł, R-rz, ul. Królewska i RELIDZYŃSKA Dorota, Opole, ul. Koszyka /zap. II/
BURCZYC Adam, R-rz, ul. Nowa i KOSELA Joanna, R-rz, ul. Bosacka /zap. II/
CYNALEWSKI Marcin, R-rz, ul. Książęca i SZUREK Iwona, R-rz, ul. Katowicka /zap. II/
HEROK Jacek, R-rz, ul. Tomali i WOJCIECHOWSKA Justyna, R-rz, ul Królewska /zap. I/

W naszej parafii odbywać się będzie cykl nauk przedmałżeńskich w następujące soboty o godz. 19.00: 5 – 12 – 19 września. Zachęcamy młodych planujących wstąpienie w sakrament małżeństwa!