Intencje Róż Różańcowych- październik 2021

rozaniec.[1]

1.Róża Matki Boskiej Różańcowej

Modli się o rozkwit modlitwy różańcowej oraz za członków wspólnot Żywego Różańca.

2. Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus

Modli się o rozwój i jedność wspólnot parafialnych.

3. Róża Św. Jana Pawła II

Modli się w intencji lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych i całą służbę zdrowia o siłę w

walce o życie i zdrowie pacjentów.

4. Róża Św. Siostry Faustyny

Modli się w intencji nauczycieli i katechetów o światło Ducha Świętego w przekazywaniu wiedzy i

wychowywaniu młodego pokolenia.

5. Róża Bożego Miłosierdzia

Modli się o naszą głęboką troskę o ubogich, chorych, cierpiących i potrzebujących.

6. Róża Bł. Czesława

Modli się za wszystkich zmarłych parafian Ostroga szczególnie za zmarłych członków Róż

Różańcowych.

7.Róża Św. Ojca Pio

Modli się za Kapłanów posługujących w naszej parafii, aby wierni powołaniu z ufnością szli za

Chrystusem.

8. Róża Bł. Chiary Badano

Modli się o pokój i zgodę na całym świecie oraz w intencji Ojca Świętego Franciszka.

9. Róża Św. Jana Bosko

Modli się o ożywienie pobożności eucharystycznej dla wszystkich parafian.

10. Róża Św. Jana Chrzciciela

Modli się o powołania kapłańskie i zakonne oraz wywodzących się z naszej parafii ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Damaris, s. Nazarię i s. Hannę.