29.05.2021

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc czerwiec 2021

INTENCJE MODLITEWNE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH Ostróg Czerwiec 2021

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się za naszych biskupów Andrzeja, Pawła i Rudolfa , aby wspierani łaską Bożą umacniali Diecezję Opolską w wierze, nadziei i miłości.
2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za neoprezbiterów, którzy udadzą się na swoje pierwsze parafialne placówki, aby poprzez życie oddane Bogu i bliźniemu byli żywymi świadkami Ewangelii miłości.
3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii oraz za wywodzących się z Ostroga: ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Damaris, s. Nazarię i s. Hannę.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za zmarłych z powodu pandemii.
5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się małżeństwa przeżywające różne trudności i kryzysy, aby w Bogu, który jest źródłem miłości szukali pomocy i siły do ich przezwyciężenia.
6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się za wychowawców i nauczycieli, aby dobry Bóg wynagrodził im trud włożony w wykształcenie i wychowanie dzieci i młodzieży.
7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się w intencji parafian przeżywających kryzys wiary, aby Chrystus obudził ich serca do pokochania na nowo Boga i Kościoła.
8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się o łaskę pokuty i dobrej spowiedzi dla zatwardziałych grzeszników.
9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.
10. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.