28.02.2021

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc marzec 2021

1. RÓŻA MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ
modli się za Ojca Świętego Franciszka i w jego intencjach.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
modli się za Kapłanów pracujących w naszej parafii o umocnienie w kapłaństwie i potrzebne łaski.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
modli się o powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie z naszej parafii oraz za wywodzących się
z Ostroga: ks. Marcina Jaśkowskiego, s. Damaris, s. Nazarię i s. Hannę.

4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
modli się za naszą Ojczyznę Polskę, aby była zawsze wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
modli się o ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci w Polsce i na całym świecie.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA
modli się o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla całej naszej parafii.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
modli się za misjonarzy, aby ich praca przynosiła obfite owoce, o Boże błogosławieństwo dla nich.

8. RÓŻA BŁ. CHIARY BADANO
modli się o Miłosierdzie Boże dla Polski i świata całego.

9. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
modli się o pokój na świecie oraz za prześladowanych na całym świecie chrześcijan.

10. RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA
modli się o ustanie pandemii koronawirusa w Polsce i na całym świecie.
………………………………………………………………………………………………………………………..
PAPIESKA INTENCJA EWANGELIZACYJNA: SAKRAMENT POJEDNANIA:
módlmy się o to, abyśmy przeżywali sakrament pojednania z odnowioną głębią, żeby cieszyć się nieskończonym Miłosierdziem Bożym.