Ogłoszenia 5 VII 2009 r.
04.07.2009

Ogłoszenia 5 VII 2009 r.

Pierwsza niedziela lipca to tzw. XIV zwykła. O godz. 13.00 grupa naszych Parafian wyjeżdża do Częstochowy na Apel Jasnogórski.

Kolekta na Kurię i Seminarium, za tydzień na potrzeby naszej parafii. Przed kościołem dziś /z inicjatywy Parafian/ zbiórka pieniężna dla ofiar powodzi na Podkarpaciu w parafii Ropczyce. Przypomijmy sobie bezineresowne wsparcie dla naszej wspólnoty w 1997 roku i zechciejmy teraz dopomóc tak wielu poszkodowanym! Za tydzień także ogólnodiecezjalna zbiórka do puszek dla ofiar – apeluje o nią Ks. Biskup.

BÓG ZAPŁAĆ za wszelkie modlitwy, ofiary i prace na rzecz parafii!
Szczególnie: za sprzątanie rodzinom Mielnik, Sznicer.

Do sprzątania prosimy z ul. Siwonia 28 i 30: Andrzejewska, Pogoda, Gruszka, Dziaduch, Mucha.

W bieżącym tygodniu:
- w poniedziałek o 17.45 zapraszamy na Koronkę do Ducha Świętego. Po Mszy wieczornej spotkanie Róż Różańcowych;
- w sobotę od 17.00 okazja do spowiedzi. W przyszłą niedzielę na Górze Św. Anny – Pielgrzymka Niewidomych.

Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę w dn. 17 – 22 sierpnia br. Koszty: 20 zł – znaczek, 20 zł – bagaż. Zapisy w kancelarii z opłatą za znaczek. Młodzież zapraszamy także do udziału w XIII ŚWIĘCIE MŁODZIEŻY na Górze Św. Anny w terminie: 20 – 25 lipca. Koszt: 70 zł.

Zapisanych na pielgrzymkę do sanktuariów diecezji przemyskiej i do Lwowa prosimy o wpłatę zaliczki: 100 zł w kancelarii i podanie swojego dokładnego adresu i numeru PESEL. Z kolei osoby zapisane do Rzymu prosimy o wpłatę całej kwoty do 20 lipca.

Informujemy, iż w naszej parafii odbędzie się akcja stacji krwiodawstwa w niedzielę 26 lipca, pomiędzy 8.30 a 14.00. Konieczne jest wylegitymowanie się dowodem osobistym.