17.02.2021

Wielkopostna Akademia Wiary.

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego wraz z Radiem Doxa zapraszają do włączenia się w wielkopostną inicjatywę «Akademia Wiary» (#AkademiaWiary #OpolskieForumTeologii), której tematem przewodnim będzie Credo. 

Przez cały Wielki Post, w każdy piątek, w mediach społecznościowych Wydziału Teologicznego zamieszczany będzie kolejny wykład dotyczący poszczególnych artykułów Wyznania Wiary. Prelegentami będą kolejno: ks. prof. Stanisław Rabiej, ks. prof. Zygfryd Glaeser, ks. prof. Piotr Jaskóła, ks. prof. Rajmund Porada, ks. prof. Dariusz Klejnowski-Różycki, bp prof. Andrzej Czaja i ks. prof. Krystian Kałuża. Tego samego dnia, o godz. 15.00 kolejni prelegenci będą gośćmi audycji «Szczerze o Kościele» w Radio Doxa. Całość poprzedzi wprowadzenie ks. prof. Mateusza R. Potocznego, które dostępne będzie w Środę Popielcową zarówno na wydziałowym kanale YouTube (https://www.youtube.com/channel/UCjYOVYHLWnEAjovJYw_LQDw/featured), jak i o godz. 15.00 w Radio Doxa. Z kolei po Wielkanocy (12 kwietnia 2021 r. o gdz. 20.00) na antenie Radia Doxa odbędzie się panel dyskusyjny Live z udziałem prelegentów.

Podziel się:
Projekt i wykonanie: Margomedia Sp. z o.o.
Portal www.parafiaostrog.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij