30.01.2021

Intencje Róż Różańcowych na miesiąc luty 2021

1. RÓŻA MATKI BOŻEJ RÓŻAŃCOWEJ
Aby nasze rodziny otworzyły się na dar wiary, modlitwę, czytanie słowa Bożego, korzystanie z sakramentów świętych i wzajemną miłość.

2. RÓŻA ŚW. TERESKI OD DZIECIĄTKA JEZUS
O ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

3. RÓŻA ŚW. JANA PAWŁA II
O pokój na świecie oraz za rządzących naszą Ojczyzną, aby w swoim działaniu kierowali się dobrem drugiego człowieka.
4. RÓŻA ŚW. SIOSTRY FAUSTYNY
O rozwój wspólnot żywego różańca oraz o zwycięstwo Niepokalanego Serca Maryi.

5. RÓŻA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
O błogosławieństwo Boże dla lekarzy, służb medycznych i o ustanie pandemii.

6. RÓŻA BŁ. CZESŁAWA

O błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego dla kapłanów pracujących w naszej parafii.

7. RÓŻA ŚW. OJCA PIO
O powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii a także za:

ks. Marcina Jaśkowskiego, siostrę Damaris, siostrę Nazarię i siostrę Hannę.

8. RÓŻA ŚW. JANA BOSKO
Za osoby starsze, chore i samotne z naszej parafii, aby znalazły na swej drodze ludzi niosących im bezinteresowną pomoc.

9.RÓŻA ŚW. JANA CHRZCICIELA

Za chrześcijan prześladowanych na całym świecie.

10.RÓŻA bł. CHIARY BADANO

Za ludzi młodych, aby kroczyli drogą dobra ewangelicznego i potrafili dzielić się miłością do drugiego człowieka.

INTENCJA PAPIESKA na m-c luty 2021

Intencja powszechna: Módlmy się w intencji kobiet - ofiar przemocy, aby były chronione przez społeczeństwo a ich cierpienia były dostrzegane i wysłuchiwane.