Intencje Róż Różańcowych na miesiąc listopad 2020

INTENCJE RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH NA MIESIĄC LISTOPAD 2020
1.Róża Matki Boskiej Różańcowej
Modli się za Ojca Świętego Franciszka i w Jego intencjach, oraz za papieża seniora-Benedykta XVI
2. Róża Św. Tereski od Dzieciątka Jezus
Modli się o nowe, święte, liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne z naszej parafii, oraz za siostrę Nazarię i siostrę Damaris, siostrę Hannę oraz za ks. Marcina
3. Róża Św. Jana Pawła II
Modli się za Kapłanów pracujących na Ostrogu, aby dobry Bóg umacniał ich w powołaniu i obdarzał potrzebnymi łaskami.
4. Róża Św. Siostry Faustyny
Modli się za zmarłych członków Róż Różańcowych naszej parafii, by mogli cieszyć się życiem wiecznym w domu naszego Pana.
5. Róża Bożego Miłosierdzia
Modli się o łaskę głębokiego zjednoczenia z Bogiem na modlitwie.
6. Róża Bł. Czesława
Modli się za rodziny rozbite i przeżywające trudności o zgodę, miłość i pojednanie.
7.Róża Św. Ojca Pio
Modli się o Boże miłosierdzie dla ludzkości i Bożą pomoc w skutecznym podejmowanie walki z epidemią koronawirusa.
8. Róża Św. Jana Bosko
Modli się o ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
9. Róża Św. Jana Chrzciciela
Modli się aby niedziela była przeżywana jako dzień, w którym chrześcijanie gromadzą się by wyznać wiarę uczestnicząc w Eucharystii.
10.Róża Bł. Chiary Badano
Modli się o umiłowanie Eucharystii i częste przyjmowanie komunii świętej